AROMATERAPIA

Aromaterapia – oddziaływanie na organizm poprzez masaż (lub inhalację, wdychanie, kompres) olejków eterycznych z roślin, które działają leczniczo podobnie jak preparaty ziołowe. Kompozycję olejków do masażu przygotowywana jest na miejscu uwzględniając indywidualne życzenia i potrzeby klienta. Ogromna siła tkwiąca w olejkach eterycznych przynosi ukojenie nerwów, wyciszenie jak i odżywienie skóry. Masaż olejkami dotyczy twarzy jak i całego ciała.

Masaż z zastosowaniem olejków ma działanie relaksujące, pomoże w uwolnieniu się od nadmiernego napięcia mięśni, zwalczy cellulite, poprawi krążenie krwi, ogólne samopoczucie, przywróci harmonię, równowagę emocjonalną i rozjaśni umysł. Ponadto korzystnie wpłynie w bólach reumatycznych, artretycznych, nerwobólach, otyłości, zatrzymaniu płynów, stanach zapalnych mięśni i stawów. Taka stymulacja skóry wprowadzi rozluźnienie, zmniejszy napięcie. Odpowiednio dobrane olejki pomogą zwalczyć dolegliwości, polepszyć samopoczucie, odprężyć i dodać energii.

Do powyższego zabiegu używam olejków wysokiej jakości – koncentratów, które rozpuszczam w naturalnych olejach roślinnych.

Czas trwania masażu całego ciała trwa 60 minut, z masażem twarzy ok. 75 minut.

Przeciwwskazania do wykonywania masażu:
Takie jak wymienione przy masażu klasycznym lub uczulenie na poszczególne olejki.